✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Strasburg Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Strasburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | BlackMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |
$77.70
Original: $259.00
-70%Strasburg Ceiling Light - Clearance—
$259.00
$77.70More Images













Strasburg Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Strasburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | BlackMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Strasburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | BlackMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |
























