✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Upperville Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Upperville |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Nickel |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$89.00
Upperville Wall Sconces - Clearance—
$89.00
More Images












Upperville Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Upperville |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Nickel |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Upperville |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Nickel |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |






















