✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Caerleon Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Caerleon |
|---|---|
| Colors: | Rust, White |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Rust, White |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 6' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |
$119.00
Caerleon Wall Sconces - Clearance—
$119.00
More Images













Caerleon Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Caerleon |
|---|---|
| Colors: | Rust, White |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Rust, White |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 6' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Caerleon |
|---|---|
| Colors: | Rust, White |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Rust, White |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 6' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 25W |






















