✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Saxilby Wall Lighting - Clearance
| Collection: | Saxilby |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional,Transitional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Brown, Clear |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White, Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$79.00
Saxilby Wall Lighting - Clearance—
$79.00
More Images











Saxilby Wall Lighting - Clearance
| Collection: | Saxilby |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional,Transitional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Brown, Clear |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White, Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saxilby |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Clear, White |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional,Transitional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Brown, Clear |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White, Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |






















