✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Shamrock Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Shamrock |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Steel, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 6 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$224.70
Original: $749.00
-70%Shamrock Ceiling Light - Clearance—
$749.00
$224.70More Images


Shamrock Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Shamrock |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Steel, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 6 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shamrock |
|---|---|
| Colors: | Translucent, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Steel, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 6 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 40W |
























