✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Pazar Table Lamp - Clearance
| Collection: | Pazar |
|---|---|
| Colors: | Tan, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Resin |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | Tan |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 150W |
$139.00
Pazar Table Lamp - Clearance—
$139.00
More Images










Pazar Table Lamp - Clearance
| Collection: | Pazar |
|---|---|
| Colors: | Tan, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Resin |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | Tan |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 150W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pazar |
|---|---|
| Colors: | Tan, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Resin |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base Color: | Tan |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 150W |
























