✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Neyland Iris Olive & Brown Area Rug 2360
| Collection: | Perrelos |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream, Dark Red, Olive, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Neyland Iris Olive & Brown Area Rug 2360—
$89.00
$26.70More Images








Neyland Iris Olive & Brown Area Rug 2360
| Collection: | Perrelos |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream, Dark Red, Olive, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Perrelos |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream, Dark Red, Olive, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
























