✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Guinacotan Ceiling Lighting - Clearance
| Collection: | Guinacotan |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Shade Color: | Champagne |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$23.70
Original: $79.00
-70%Guinacotan Ceiling Lighting - Clearance—
$79.00
$23.70More Images






Guinacotan Ceiling Lighting - Clearance
| Collection: | Guinacotan |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Shade Color: | Champagne |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Guinacotan |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Shade Color: | Champagne |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
























