✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Gotham Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Gotham |
|---|---|
| Colors: | Teal, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | TealMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$129.00
Gotham Ceiling Light - Clearance—
$129.00
More Images



Gotham Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Gotham |
|---|---|
| Colors: | Teal, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | TealMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gotham |
|---|---|
| Colors: | Teal, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | TealMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























