✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Gabi Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Gabi |
|---|---|
| Colors: | Rust, Black |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Rust |
| Shade Color: | Rust |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$29.70
Original: $99.00
-70%Gabi Ceiling Light - Clearance—
$99.00
$29.70More Images








Gabi Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Gabi |
|---|---|
| Colors: | Rust, Black |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Rust |
| Shade Color: | Rust |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gabi |
|---|---|
| Colors: | Rust, Black |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Rust |
| Shade Color: | Rust |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























