✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Brenton Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Brenton |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$113.70
Original: $379.00
-70%Brenton Ceiling Light - Clearance—
$379.00
$113.70More Images





Brenton Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Brenton |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brenton |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























