✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Bagahanlad Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Bagahanlad |
|---|---|
| Colors: | Orange |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Copper |
| Shade Material: | Glass |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$79.00
Bagahanlad Wall Sconces - Clearance—
$79.00
More Images











Bagahanlad Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Bagahanlad |
|---|---|
| Colors: | Orange |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Copper |
| Shade Material: | Glass |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bagahanlad |
|---|---|
| Colors: | Orange |
| Material: | Fixture: Iron, Glass |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Copper |
| Shade Material: | Glass |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
























