✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Whittingham Area Rug
| Collection: | Whittingham |
|---|---|
| Colors: | Denim, Tan, Rust, Navy, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Whittingham Area Rug—
$69.00
$20.70More Images












Whittingham Area Rug
| Collection: | Whittingham |
|---|---|
| Colors: | Denim, Tan, Rust, Navy, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Whittingham |
|---|---|
| Colors: | Denim, Tan, Rust, Navy, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
























