✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Walsenburg Floral Rug
| Collection: | Walsenburg |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Navy, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Walsenburg Floral Rug—
$59.00
$17.70More Images










Walsenburg Floral Rug
| Collection: | Walsenburg |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Navy, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Walsenburg |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Navy, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |






















