✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Binuatan Floor Lamp - Clearance
| Collection: | Binuatan |
|---|---|
| Colors: | Black, Dark Red, White, Translucent, Silver Gray |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Black,Metallic - Silver |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Brown |
| Cord Length: | 8' |
| Switch Type: | Foot Step |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 150W |
$53.70
Original: $179.00
-70%Binuatan Floor Lamp - Clearance—
$179.00
$53.70More Images







Binuatan Floor Lamp - Clearance
| Collection: | Binuatan |
|---|---|
| Colors: | Black, Dark Red, White, Translucent, Silver Gray |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Black,Metallic - Silver |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Brown |
| Cord Length: | 8' |
| Switch Type: | Foot Step |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 150W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Binuatan |
|---|---|
| Colors: | Black, Dark Red, White, Translucent, Silver Gray |
| Material: | Body: Iron / Base: Iron / Shade (Outside): Polyester / Shade (Inside): Polyester / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Base: | Iron |
| Base Color: | Black,Metallic - Silver |
| Shade Material: | Polyester |
| Shade Color: | White, Brown |
| Cord Length: | 8' |
| Switch Type: | Foot Step |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 150W |






















