✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Wewahitchka Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Wewahitchka |
|---|---|
| Colors: | Ivory, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | White |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$89.00
Wewahitchka Ceiling Light - Clearance—
$89.00
More Images






Wewahitchka Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Wewahitchka |
|---|---|
| Colors: | Ivory, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | White |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wewahitchka |
|---|---|
| Colors: | Ivory, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | White |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























