✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Phlox Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Phlox |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$32.70
Original: $109.00
-70%Phlox Ceiling Light - Clearance—
$109.00
$32.70More Images








Phlox Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Phlox |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Phlox |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |






















