✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Betsey Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Betsey |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Metallic - Bronze, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$17.70
Original: $59.00
-70%Betsey Ceiling Light - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Betsey Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Betsey |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Metallic - Bronze, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Betsey |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Metallic - Bronze, Metallic Bronze |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Bronze |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |






















