✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Washable Parkerfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Morna |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, White, Mustard, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Washable Parkerfield Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images














Washable Parkerfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Morna |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, White, Mustard, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Morna |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, White, Mustard, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
























