✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Tan Bonhill Leopard Print Area Rug
| About: | You will love the look of leopard print and the neutral colors of this rug! The stylish and soft pattern has a subtle contrast of beige and cream adding so much character to any area of your home. |
|---|---|
| Collection: | Bonhill |
| Colors: | Dark Brown, Medium Brown, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Tan Bonhill Leopard Print Area Rug—
$59.00
$17.70More Images












Tan Bonhill Leopard Print Area Rug
| About: | You will love the look of leopard print and the neutral colors of this rug! The stylish and soft pattern has a subtle contrast of beige and cream adding so much character to any area of your home. |
|---|---|
| Collection: | Bonhill |
| Colors: | Dark Brown, Medium Brown, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | You will love the look of leopard print and the neutral colors of this rug! The stylish and soft pattern has a subtle contrast of beige and cream adding so much character to any area of your home. |
|---|---|
| Collection: | Bonhill |
| Colors: | Dark Brown, Medium Brown, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
























