✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Sashi Tan Luxe Area Rug
| Collection: | Sashi |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Sashi Tan Luxe Area Rug—
$59.00
$17.70More Images







Sashi Tan Luxe Area Rug
| Collection: | Sashi |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sashi |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
























