✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Salvo Luxury Hand Woven Wool Area Rug
| Collection: | Salvo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $77.70
Original: $259.00
-70%Salvo Luxury Hand Woven Wool Area Rug—
$259.00
$77.70More Images













Salvo Luxury Hand Woven Wool Area Rug
| Collection: | Salvo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Salvo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
























