✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Rumer Luxe Rug
| Collection: | Rumer |
|---|---|
| Colors: | White, Cream, Black, Beige, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Rumer Luxe Rug—
$69.00
$20.70More Images





Rumer Luxe Rug
| Collection: | Rumer |
|---|---|
| Colors: | White, Cream, Black, Beige, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rumer |
|---|---|
| Colors: | White, Cream, Black, Beige, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 55% Polyester, 45% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
























