✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Rhody Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Rhody |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Tan, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Rhody Luxe Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Rhody Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Rhody |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Tan, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rhody |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Tan, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
























