✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Ragni Washable Jute Rug - Clearance
| Collection: | Ragni |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Ragni Washable Jute Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Ragni Washable Jute Rug - Clearance
| Collection: | Ragni |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ragni |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.18" |
























