✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Rafee Ivory Luxe Area Rug
| Collection: | Rafee |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Tan, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Select Title
From $59.00
Rafee Ivory Luxe Area Rug—
$59.00
More Images







Rafee Ivory Luxe Area Rug
| Collection: | Rafee |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Tan, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rafee |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Tan, Light Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
| Fringe Length: | 0.51" |
























