✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Pyote Textured Luxe Area Rug
| Collection: | Pyote |
|---|---|
| Colors: | Gray, Mustard, Dark Red, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Pyote Textured Luxe Area Rug—
$79.00
$23.70More Images












Pyote Textured Luxe Area Rug
| Collection: | Pyote |
|---|---|
| Colors: | Gray, Mustard, Dark Red, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pyote |
|---|---|
| Colors: | Gray, Mustard, Dark Red, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
























