✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Poquoson Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Poquoson |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel, Mirror |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$44.70
Original: $149.00
-70%Poquoson Wall Sconces - Clearance—
$149.00
$44.70More Images






Poquoson Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Poquoson |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel, Mirror |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Poquoson |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel, Mirror |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Glass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
























