✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Moorabool Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Moorabool |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Black |
| Shade Color: | Black |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 25W |
$99.00
Moorabool Ceiling Light - Clearance—
$99.00
More Images




Moorabool Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Moorabool |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Black |
| Shade Color: | Black |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 25W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Moorabool |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Material: | Fixture: Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Black |
| Shade Color: | Black |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 2 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 25W |
























