✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Marlene Damask Blush Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Quade |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Charcoal, Dusty Pink, Light Sage, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Marlene Damask Blush Area Rug - Becki Owens x Livabliss—
$89.00
$26.70More Images







Marlene Damask Blush Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Quade |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Charcoal, Dusty Pink, Light Sage, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Quade |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Charcoal, Dusty Pink, Light Sage, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
























