✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Margot Medallion Light Gray - Livabliss x Becki Owens
| Collection: | Ginny |
|---|---|
| Colors: | White, Light Sage, Charcoal, Brown, Peach, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Margot Medallion Light Gray - Livabliss x Becki Owens—
$99.00
$29.70More Images










Margot Medallion Light Gray - Livabliss x Becki Owens
| Collection: | Ginny |
|---|---|
| Colors: | White, Light Sage, Charcoal, Brown, Peach, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ginny |
|---|---|
| Colors: | White, Light Sage, Charcoal, Brown, Peach, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
























