✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Manton Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Manton |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gray, White |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Manton Ceiling Light - Clearance—
$119.00
$35.70More Images








Manton Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Manton |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gray, White |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Manton |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gray, White |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























