✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Koume Ivory & Brown Area Rug
| Collection: | Koume |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Koume Ivory & Brown Area Rug—
$69.00
$20.70More Images
















Koume Ivory & Brown Area Rug
| Collection: | Koume |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Koume |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
























