✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Khandallah Area Rug
| Collection: | Khandallah |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Khandallah Area Rug—
$149.00
$44.70More Images








Khandallah Area Rug
| Collection: | Khandallah |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Khandallah |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
























