✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Isoko Bordered Faux Jute Rug
| Collection: | Isoko |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Isoko Bordered Faux Jute Rug—
$119.00
$35.70More Images










Isoko Bordered Faux Jute Rug
| Collection: | Isoko |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Isoko |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
























