✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Iqaluit Natural Jute Rug
| Collection: | Iqaluit |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Jute, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Iqaluit Natural Jute Rug—
$79.00
$23.70More Images








Iqaluit Natural Jute Rug
| Collection: | Iqaluit |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Jute, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Iqaluit |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Jute, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
























