✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Hiero Flatweave Faux Jute Rug
| Collection: | Hiero |
|---|---|
| Colors: | Dusty Coral, Dark Brown, Beige, Metallic - Nickel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Hiero Flatweave Faux Jute Rug—
$59.00
$17.70More Images




Hiero Flatweave Faux Jute Rug
| Collection: | Hiero |
|---|---|
| Colors: | Dusty Coral, Dark Brown, Beige, Metallic - Nickel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hiero |
|---|---|
| Colors: | Dusty Coral, Dark Brown, Beige, Metallic - Nickel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
























