✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Haimi Black Washable Jutely Rug - Clearance
| Collection: | Haimi |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Taupe, Off White, Medium Gray, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Haimi Black Washable Jutely Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images






Haimi Black Washable Jutely Rug - Clearance
| Collection: | Haimi |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Taupe, Off White, Medium Gray, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Haimi |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Taupe, Off White, Medium Gray, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Recycled Fabric |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
























