✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Haile Boutique Washable Rug
| Collection: | Haile |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $69.00
Haile Boutique Washable Rug—
$69.00
More Images















Haile Boutique Washable Rug
| Collection: | Haile |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Haile |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
























