✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Gonen Thick Luxe Rug
| Collection: | Gonen |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Gonen Thick Luxe Rug—
$79.00
$23.70More Images





Gonen Thick Luxe Rug
| Collection: | Gonen |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gonen |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Taupe, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
























