✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Callum Oushak Area Rug
| Collection: | Callum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sage, Blush Pink, Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Callum Oushak Area Rug—
$89.00
$26.70More Images


















Callum Oushak Area Rug
| Collection: | Callum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sage, Blush Pink, Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Callum |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sage, Blush Pink, Blue, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
























