✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Byers Handmade Cotton-blend Aqua Rug
| Collection: | Byers |
|---|---|
| Colors: | Sage, White, Aqua, Teal, Olive, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Byers Handmade Cotton-blend Aqua Rug—
$79.00
$23.70More Images










Byers Handmade Cotton-blend Aqua Rug
| Collection: | Byers |
|---|---|
| Colors: | Sage, White, Aqua, Teal, Olive, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Byers |
|---|---|
| Colors: | Sage, White, Aqua, Teal, Olive, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 2.5" |
























