✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Beaudesert Luxe Fringe Rug
| Collection: | Beaudesert |
|---|---|
| Colors: | Camel, Charcoal, Blue, Teal, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Beaudesert Luxe Fringe Rug—
$79.00
$23.70More Images

















Beaudesert Luxe Fringe Rug
| Collection: | Beaudesert |
|---|---|
| Colors: | Camel, Charcoal, Blue, Teal, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beaudesert |
|---|---|
| Colors: | Camel, Charcoal, Blue, Teal, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
























