✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Barcelona Luxe Performance Rug
| Collection: | Barcelona |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Gray, Navy, Ice Blue, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Barcelona Luxe Performance Rug—
$49.00
$14.70More Images










Barcelona Luxe Performance Rug
| Collection: | Barcelona |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Gray, Navy, Ice Blue, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barcelona |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Gray, Navy, Ice Blue, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.6" |
























