✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Baranduda Abstract Gray Luxe Rug - Clearance
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Iris with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Baranduda |
| Colors: | Charcoal, Yellow, Beige, Light Slate, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Baranduda Abstract Gray Luxe Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Baranduda Abstract Gray Luxe Rug - Clearance
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Iris with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Baranduda |
| Colors: | Charcoal, Yellow, Beige, Light Slate, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Iris with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Baranduda |
| Colors: | Charcoal, Yellow, Beige, Light Slate, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
























