✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Azalia Premium Wool 8' Round Rug - Clearance
| Collection: | Azalia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Black, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
$284.70
Original: $949.00
-70%Azalia Premium Wool 8' Round Rug - Clearance—
$949.00
$284.70More Images






Azalia Premium Wool 8' Round Rug - Clearance
| Collection: | Azalia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Black, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Azalia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Black, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
























