✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Anfisa Cream Luxe Shag Area Rug
| Collection: | Anfisa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Ivory, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Select Title
From $69.00
Anfisa Cream Luxe Shag Area Rug—
$69.00
More Images






Anfisa Cream Luxe Shag Area Rug
| Collection: | Anfisa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Ivory, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anfisa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan, Ivory, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
























