✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Adsila Teal Blue Thick Luxe Rug
| Collection: | Adsila |
|---|---|
| Colors: | Gray, Tan, Light Gray, Beige, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Adsila Teal Blue Thick Luxe Rug—
$69.00
$20.70More Images






Adsila Teal Blue Thick Luxe Rug
| Collection: | Adsila |
|---|---|
| Colors: | Gray, Tan, Light Gray, Beige, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adsila |
|---|---|
| Colors: | Gray, Tan, Light Gray, Beige, Teal, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
























