✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Abucay Jute Rug
| Collection: | Abucay |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Abucay Jute Rug—
$69.00
$20.70More Images










Abucay Jute Rug
| Collection: | Abucay |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Abucay |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
























