✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Shaunavon Table Lamp - Clearance
| Collection: | Shaunavon |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Translucent, Dark Red, Ivory, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Base: Iron, Acrylic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Cotton / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | IronAcrylic |
| Base Color: | Metallic - BrassClear |
| Shade Material: | Linen, Cotton |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Shaunavon Table Lamp - Clearance—
$119.00
$35.70More Images









Shaunavon Table Lamp - Clearance
| Collection: | Shaunavon |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Translucent, Dark Red, Ivory, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Base: Iron, Acrylic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Cotton / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | IronAcrylic |
| Base Color: | Metallic - BrassClear |
| Shade Material: | Linen, Cotton |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shaunavon |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Translucent, Dark Red, Ivory, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Base: Iron, Acrylic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Cotton / Finial: Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | IronAcrylic |
| Base Color: | Metallic - BrassClear |
| Shade Material: | Linen, Cotton |
| Shade Color: | White, Ivory |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
























